Pokuste se seznámit s naší seznamkou

Například vybíráme gaye, jméno neuvedeno, velice pohledného, hnědovlasého krátce střiženého. Narozený je ve znamení blížence, je mu 26 let a pochází z Nového Jičína. Je štíhlé sportovní postavy, bez tetování a piercingu. Je středoškolák, momentálně bez práce. Pokud máte zájem seznámit se s tímto mladíkem, klikněte na jeho profil, naše seznamka Vám umožní ho poznat lépe!

Seznamka

Poznat lásku na zbytek života touží i 56letá Mirča z Příbrami. Je plnoštíhlé postavy, pohledná s dlouhými vlasy, pracovitá, ráda se směje a cestuje. Těší se na důchod a hledá partnera nebo i kamaráda, se kterým by prožila volné chvilky hlavně v přírodě a lenošením a prací na zahrádce! Naše seznamka jí v tom určitě pomůže!

Seznámení bez rozdílu věku

Rozvedený, štíhlý, vysoký, čtyřicetiletý muž z Berouna hledá kamarádku, později i přítelkyni a manželku pro společně strávené chvíle. Má rád cestování, rybaření a dobré jídlo. Rád by poznal ženu, se kterou by mu bylo dobře, věk není stanoven. Naše seznamka je pro něj šance najít si dívku podobných zájmů a koníčků!